ÜEKN stipendiaadid 2012-2013

Heiki Niglas, Cambridge Universtiy – matemaatika

Merle Vainumäe, Rheinische Friedrich Wilhelm Universität, geoloogia

Piibe Post, Eesti Maaülikool, põllumajandus

Madis Vaher, Eesti Maaülikool, keskkonnakaitse

Kristina Kuusik, DePaul University

Kadri Laanes, Eesti Muusika. Ja teatriakadeemia, kultuurikorraldus

Joonas Rehand, University of Edinburgh, inseneriteadus

Jürgen Rünk, Tartu Ülikool, arstiteadus

Madis Reppo, Hamline University, õigusteadus

Einar Karu, University of Aberdeen, keemia

Liisa Otsak, Tartu Ülikool, kasvatusteadus

Ksenia Grozdova, University of Manchester, informaatika

Lilly Veskemaa, Tartu Ülikool, arstiteadus

Jane Artov, Tallinna Tehnikaülikool, keemia

Anni Nool, Eesti Maaülikool, veterinaarmeditsiin

Kadri Lutter, Bucknell University, kunst

Andres Papp, Tallinna Tehnikaülikool, ehitustehnika

Tuuli Pärtel, EEK Mainor, sisekujundus

Katrin Kalind, Tartu Ülikool, keemia

Mari Tepp, Institut des Etudes Politiques, EL õpingud

Kristiina Watt, Royal Conservatoire of Scotland, muusika

Laura Lambut, Karolinska Institutet, biomeditsiin

Jaanika Vider, University of Oxford, sotsiaalantropoloogia

Vladislav Luśin, University of York, lingvistika

Kaia-Liisa Habicht, Tallinna Ülikool, ökoloogia/matemaatika

Liisa Prost, Eesti Maaülikool, maastiku arhitektuur

Maris Järvsoo, Tallinna Tehnikaülikool, riigiteadus

Steve Sulev, Tallinna Tehnikaülikool, energeetika

Liisa Saare, Tartu Ülikool, arstiteadus

Triin Sild, Tallinna Ülikool, kasvatusteadus

Aron Härsing, Tallinna Tehnikaülikool, mehaanika

Kristjan Kohu, Eesti Maaülikool, põllumajandus

Maido Luiste, Aalto Ülikool, ehitustehnika

Ralf Ahi, University of Edinburgh, keemia

Sander Lootus, University of Southampton, füüsika

Teele Karafin, Ecole Nationale Superieure de Cachan, bioloogia

Helen Pikkat, College of London, neuroteadus

Olivia Luige, University of Edinburgh, keemia

Pille-Riin Värk, Tartu Ülikool, arstiteadus

Elina Jõgeva, Tallinna Ülikool, kasvatusteadus

Madli Haldre, Tartu Ülikool, arstiteadus

Maarja Soomann, Tartu Ülikool, arstiteadus

Helerin Raikerus, Tartu Ülikool, arstiteadus

Andres Ainelo, Tartu Ülikool, geneetika

Peeter Ilison, JAMK Ülikool, tehnoloogia

Preedik Heinmaa, Eesti Maaülikool, geodeesia

******************************