Contact

estonianworldcouncil@gmail.com

7648 Melotte Street,

San Diego, California 92119

Follow

©2018 BY ÜLEMAAILMNE EESTI KESKNÕUKOGU. 

2012-2013 ÜEKN’I Stipendiumi Saajate Nimekiri

Ülemaailmne Eesti Kesknôukogu Stipendiumid ôppeaasta 2012-2013

Komisjoni otsusega augustis 2012. aastal on alljärgnevatele ôpilastele määratud US $1500 ôppeaastaks 2012-2013

  1. Heiki Niglas, Cambridge Universtiy – matemaatika

  2. Merle Vainumäe, Rheinische Friedrich Wilhelm Universität, geoloogia

  3. Piibe Post, Eesti Maaülikool, põllumajandus

  4. Madis Vaher, Eesti Maaülikool, keskkonnakaitse

  5. Kristina Kuusik, DePaul University

  6. Kadri Laanes, Eesti Muusika. Ja teatriakadeemia, kultuurikorraldus

  7. Joonas Rehand, University of Edinburgh, inseneriteadus

  8. Jürgen Rünk, Tartu Ülikool, arstiteadus

  9. Madis Reppo, Hamline University, õigusteadus

  10. Einar Karu, University of Aberdeen, keemia

  11. Liisa Otsak, Tartu Ülikool, kasvatusteadus

  12. Ksenia Grozdova, University of Manchester, informaatika

  13. Lilly Veskemaa, Tartu Ülikool, arstiteadus

  14. Jane Artov, Tallinna Tehnikaülikool, keemia

  15. Anni Nool, Eesti Maaülikool, veterinaarmeditsiin

  16. Kadri Lutter, Bucknell University, kunst

  17. Andres Papp, Tallinna Tehnikaülikool, ehitustehnika

  18. Tuuli Pärtel, EEK Mainor, sisekujundus

  19. Katrin Kalind, Tartu Ülikool, keemia

  20. Mari Tepp, Institut des Etudes Politiques, EL õpingud

  21. Kristiina Watt, Royal Conservatoire of Scotland, muusika

  22. Laura Lambut, Karolinska Institutet, biomeditsiin

  23. Jaanika Vider, University of Oxford, sotsiaalantropoloogia

  24. Vladislav Luśin, University of York, lingvistika

  25. Kaia-Liisa Habicht, Tallinna Ülikool, ökoloogia/matemaatika

  26. Liisa Prost, Eesti Maaülikool, maastiku arhitektuur

  27. Maris Järvsoo, Tallinna Tehnikaülikool, riigiteadus

  28. Steve Sulev, Tallinna Tehnikaülikool, energeetika

  29. Liisa Saare, Tartu Ülikool, arstiteadus

  30. Triin Sild, Tallinna Ülikool, kasvatusteadus

  31. Aron Härsing, Tallinna Tehnikaülikool, mehaanika

  32. Kristjan Kohu, Eesti Maaülikool, põllumajandus

  33. Maido Luiste, Aalto Ülikool, ehitustehnika

  34. Ralf Ahi, University of Edinburgh, keemia

  35. Sander Lootus, University of Southampton, füüsika

  36. Teele Karafin, Ecole Nationale Superieure de Cachan, bioloogia

  37. Helen Pikkat, College of London, neuroteadus

  38. Olivia Luige, University of Edinburgh, keemia

  39. Pille-Riin Värk, Tartu Ülikool, arstiteadus

  40. Elina Jõgeva, Tallinna Ülikool, kasvatusteadus

  41. Madli Haldre, Tartu Ülikool, arstiteadus

  42. Maarja Soomann, Tartu Ülikool, arstiteadus

  43. Helerin Raikerus, Tartu Ülikool, arstiteadus

  44. Andres Ainelo, Tartu Ülikool, geneetika

  45. Peeter Ilison, JAMK Ülikool, tehnoloogia

  46. Preedik Heinmaa, Eesti Maaülikool, geodeesia