Contact

estonianworldcouncil@gmail.com

7648 Melotte Street,

San Diego, California 92119

Follow

©2018 BY ÜLEMAAILMNE EESTI KESKNÕUKOGU. 

ÜEKN juhatus ja liikmesmaade keskorganisatsioonid 2019

President – Aavo Reinfeldt (USA) areinfeldt@gmail.com

Asepresident – Marju Rink-Abel (USA) marju.rink_abel@verizon.net

Asepresident – Iivi Zajedova (Tšehhi) iivi@seznam.cz

Laekur – Gilda Karu (USA) abistaja@yahoo.com


 

Austraalia Eesti Seltside Liit (AESL) 
www.eesti.org.au

Lembit Marder

lembit@marder.org

 

Eesti Ühiskond Saksa Liitvabariigis (EÜSL) 

 eusl.de

Maie Kisis-Vainomäe

maie.kisis@t-online.de

 

Eestlaste Kesknõukogu Kanadas (EKN)
www.estoniancouncil.ca

Marcus Kolga

marcuskolga@gmail.com

 

Eesti Rahvuskomitee Ühendriikides (ERKÜ)  
www.estosite.org

Marju Rink-Abel

marju.rink_abel@verizon.net

Inglismaa Eestlaste Ühing (IEÜ)  

www.eestihaal.co.uk

Toomas Ojasoo

toomas@ntlworld.com

 

Läti Eesti Selts (LES)

Toomas Kalda

tomkal11@inbox.lv

 

Leedu EestlasteSelts (LeES) 
www.les.lt

Liia Urman

urman@lorensas.eu

 

Rootsi Eestlaste Liit (REL) 

www.sverigeesterna.se

Sirle Sööt

sirle.soot@gmail.com

 

Tšehhi-Eesti Klubi (TEK)

www.mmh.cz/cek-tek

Iivi Zajedova

iivi@seznam.cz

 

Ukraina Eesti Selts (UES)

Spartak Shenks

shenksmr@gmail.com

 

Vene Eesti Seltside Liit (VESL)

Külli Sulg

kylli@atrus.ru